Lekcja o niskiej emisji | Walczmy razem o czyste powietrze

Lekcja o niskiej emisji

Depositphotos/carballo

O konkursie

Społeczeństwo wciąż ma niewielką świadomość zagrożeń, jakie niesie za sobą niska emisja, dlatego niezbędne jest podejmowanie inicjatyw edukacyjnych i informacyjnych w tym zakresie. W związku z tym nauczycieli i studentów pedagogiki oraz inne osoby zajmujące się zawodowo edukacją ekologiczną zachęcamy do włączenia się w realizację kampanii informacyjno-edukacyjnej ?Misja-emisja? i do udziału w ogólnopolskim konkursie ?Lekcja o niskiej emisji?, mającym na celu popularyzację zagadnień dotyczących niskiej emisji. Przedmiotem konkursu są autorskie, niezgłaszane do żadnych konkursów scenariusze lekcji, poświęcone zagadnieniu niskiej emisji. W celu zwiększenia szansy na wygraną każdy uczestnik może zgłosić się do konkursu wielokrotnie, przy czym za każdym razem zgłoszenie jest równoznaczne z przesłaniem autorskiego scenariusza lekcji. Zgłoszenie należy przesłać do 31 października 2014 r. na adres: [email protected] lub poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.misja-emisja.pl.

Konkurs ..Lekcja o niskiej emisji?, został rozstrzygnięty. Oto lista laureatów:

  • Maria Słobodzian- Zespół Szkół nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nienadówce,
  • Agnieszka Suska- Uniwersytecka Katolicka Szkoła Podstawowa w Sosnowcu
  • Magdalena Trusz- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Tarnowie,
  • Małgorzata Olejarczyk- Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie,
  • Magdalena Ankiewicz- Kopicka- X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej, Gdynia,
  • Justyna Bodzioch- Gimnazjum im. Świętej Jadwigi w Lubczycy.

 

Poniżej opublikowano także zwycięskie scenariusze.

Dane szkoły

Dane uczestnika
Scenariusz lekcji o niskiej emisji

* pole wymagane

Oświadczam, że informacje zawarte w formularzu zgłoszeniowym są zgodne ze stanem faktycznym.
Oświadczam, że scenariusz stworzyłem/am samodzielnie. Wyrażam zgodę na nieodpłatne, nieograniczone czasowo i terytorialnie, rozpowszechnianie przesłanego materiału na stronach organizatora, a także partnerów medialnych.
Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem konkursu. Wyrażam zgodę na publikowanie i przetwarzanie informacji, zawartych w formularzu zgłoszeniowym przez organizatora oraz na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej.

Dane szkoły

Dane uczestnika

Scenariusz lekcji o niskiej emisji

* pole wymagane

Patroni honorowi

Patroni medialni

Partnerzy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.OK