Aktualności

Dzień Otwarty Ciepłowni Zasanie

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu, postanowiło promować działania ograniczające niską emisję i przyłączyło się do inicjatywy ,,Ciepło, cieplej, ciepłownia”, organizowanej w ramach kampanii informacyjno- edukacyjnej ,,Misja- emisja”. 

20 września b.r. odbędzie się ,,Dzień Otwarty Ciepłowni Zasanie”, podczas którego wszyscy chętni mieszkańcy Przemyśla będą mogli obejrzeć urządzenia zainstalowane w Ciepłowni oraz zapoznać się  z procesem technologicznym, podczas którego wytwarzane jest ekologiczne Ciepło Systemowe, które ogrzewa budynki mieszkalne i użytkowe w Przemyślu. Inicjatywa została wpisana w obchody 30- lecia istnienia MPEC w Przemyślu. Do obejrzenia zakładu mieszkańców będzie zachęcał sam komisarz Dymski.

14 września w ramach popularnej imprezy plenerowej pn ,,Święto ulic Franciszkańskiej i Kazimierowskiej”, zostanie wraz z organizatorem kampanii stworzone stanowisko informacyjno- edukacyjne, na którym komisarz Dymski będzie zachęcał mieszkańców do podejmowania działań ograniczających niską emisję oraz rozdawał materiały edukacyjne kampanii ,,Misja- emisja”.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta, aby razem z MPEC włączyli się do inicjatywy i wzięli udział w wydarzeniu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Maria Heimann

Fot. Archiwum Abrys sp. z o.o.

 

Patroni honorowi

Patroni medialni

Partnerzy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.OK