Aktualności

Dzień otwarty EC4

Tradycyjnie jak co roku Dalkia Łódż zorganizowała Ciepłą Sobotę z Dalkią. W  ramach tegorocznego wydarzenia Dalkia Łodź, zgłosiła swój udział w inicjatywie pod hasłem ,,Ciepło, cieplej, ciepłownia”, realizowanej w ramach kampanii ,,Misja- emisja”.

Na mieszkańców Łodzi przygotowano wiele atrakcji. Najważniejszą z nich była możliwość zwiedzenia elektrociepłowni EC4 oraz poznania procesów wytwarzania ciepła i energii elektrycznej. Oprócz tego mieszkańcy mogli wziąc udział w licznych konkursach, pokazach ratownictwa medycznego oraz posilić się smaczną grochówką. Na amatorów motoryzacji przygotowano wystawę ekskluzywnych aut.

W ramach inicjatywy ,,Ciepło, cieplej, ciepłownia” zorganizowano konkursy wiedzy dla dzieci i dorosłych, które cieszyły się ogromna popularnością, zwłaszcza u najmłodszych uczestnikow. Największą uwagę skupiał jednak komisarz Dymski, który zachęcał mieszkańńców do wymiany źródeł ciepła i opowiadał jakie skutkie niesie za sobą palenie materialów odpadowych i kiepskiej jakości węgla. Mieszkańcy mogli także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z komisarzem.

Na zdjęciu widać dwa olbrzymie kominy EC4

Kominy elektrociepłownii EC4

Dymski podczas walki

Dymski podczas walki

DSC_0181

Dymski i jego pomocnik

Konkurs wiedzy

Konkurs wiedzy

 

Maria Heimann

Fot. Archiwum  Abrys sp. z o.o.

                                                                                                                    

Patroni honorowi

Patroni medialni

Partnerzy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.OK