Aktualności

Już jutro gra miejska w Bydgoszczy!

Już jutro w Bydgoszczy odbędzie się gra miejska „Policzmy się z niską emisją”. Jest ona elementem, realizowanej przez Miasto kampanii edukacyjno-informacyjnej pod tym samym tytułem, połączonej z inwentaryzacją źródeł ciepła w mieście.

? Gra miejska ma przede wszystkim promować działania zmierzające do poprawy jakości powietrza w Bydgoszczy, jak również zapewnić dobrą zabawę jej uczestnikom ? wyjaśnia Grzegorz Boroń, Zastępca Dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Urzędu Miasta Bydgoszczy, organizator przedsięwzięcia. Wydarzenie ma na celu  zwiększenie świadomości różnych grup społecznych w zakresie ograniczania niskiej emisji oraz korzyści zdrowotnych i społecznych wynikających z jej eliminacji. Uczestnicy przemieszczając się po mieście będą wykonywali różnorodne zadania (manualne, informacyjne, obliczeniowe, obserwacyjne, fabularne, testy wiedzy), związane z tematyką niskiej emisji. 

Start gry zaplanowano na godz. 10.30 na Wyspie Młyńskiej. By jednak móc wziąć w niej udział wcześniej trzeba skompletować pięcioosobową drużynę (zgodnie z wymogami regulaminu gry) i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.bydgoszczliczypiece.pl. Obecnie do udziału zakwalifikowano już sześć drużyn, zatem jest już ostatni dzwonek by zgłosić udział swojej drużyny. A warto to zrobić, bowiem na zwycięzkie drużyny czekają atrakcyjne nagrody: tablety, zestawy do gry w boule oraz vouchery do kina. Specjalną nagrodą będzie miejski rower, który zostanie wylosowany spośród wszystkich uczestników gry, bez względu na miejsce, które zajęła drużyna. Emocje pozostaną więc do samego końca!

Kampania „Policzmy się z niską emisją” jest realizowana na zlecenie Miasta Bydgoszcz przez firmę ABRYS.

Zagraj o czyste powietrze. Wygraj cenne nagrody.

KONTAKT

w sprawie kampanii ?Policzmy się z niską emisją?

Urząd Miasta Bydgoszczy

Wydział  Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

tel. (52) 58 58 217

e-mail: [email protected]

w sprawie gry miejskiej:

Agata Jakszewska

tel.881 788 666e-mail: [email protected]

Patroni honorowi

Patroni medialni

Partnerzy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.OK