Aktualności

Puk, puk, tutaj ankieter!

W Bydgoszczy trwa inwentaryzacja źródeł ciepła. Od połowy stycznia mieszkańców odwiedzają ankieterzy, którzy pytają m.in. o rodzaje ogrzewania, ilość i moc pieców, ilość spalanego paliwa czy też plany dotyczące ogrzewania i termomodernizacji budynku. 

 

Miasto Bydgoszcz realizuje kampanię informacyjno-edukacyjną „Policzmy się z niską emisją”, której celem jest podniesienie świadomości mieszkańców Bydgoszczy w zakresie korzyści zdrowotnych i środowiskowych, wynikających z niskiej emisji oraz inwentaryzacja źródeł ciepła na terenie miasta, co pozwoli na oszacowanie skali problemu.

 

Kampania jest realizowana w przestrzeni miejskiej za pomocą przekazu edukacyjnego na reklamie wielkoformatowej: billboardach w centrum miasta, reklamach w wiatach przystankowych, na plakatach na tablicach parafialnych, a także poprzez przekaz w mediach masowych: telewizji, radio i prasie.

 

Od dzisiaj w radio PiK emitowana jest kolejna seria spotów, związanych z kampanią. Mieszkańcy są w ten sposób zachęcani  do udzielania informacji ankieterom na temat tego, w jaki sposób ogrzewają swoje mieszkania. 

 

 

ULOTKA
 

Za realizację kampanii informacyjno-edukacyjnej odpowiada firma ABRYS.

Patroni honorowi

Patroni medialni

Partnerzy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.OK