Aktualności

Zwiedzamy ciepłownie w Białej Podlaskiej

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej w dniach 06 -07. 11.2014 r. w godz. 8.00-14.00 organizuje dni otwarte Ciepłowni Miejskiej K-1 przy ul. Orzechowej. Akcja ta skierowana jest do bialskich szkół i przedszkoli.

Tym wydarzeniem PEC Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej przyłącza się do inicjatywy ?Ciepło, cieplej? ciepłownia? realizowanej w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno ? edukacyjnej na rzecz przeciwdziałania niskiej emisji ? Misja ? emisja?. Podczas wizyty dzieci będą mogły dowiedzieć się jak wygląda produkcja ekologicznego ciepła dla naszego miasta, zobaczyć  urządzenia służące do produkcji ciepła,  jak również będą mogły dowiedzieć się co to jest niska emisja i jaki ma wpływ na nasze zdrowie i środowisko. Podczas wizyty dzieciom będzie towarzyszył Komisarz Dymski ? ikona programu ?Misja ?emisja?.

Do zwiedzania ciepłowni zaproszone zostały  dzieci przedszkolne 5-6 letnie oraz szkolne z klas 0-II biorące udział w objętych honorowym patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska. ?Lekcjach ciepła? organizowanych w poprzednim oraz obecnym roku szkolnym przez PEC Sp. z o.o., Na dzień 29.10.2014r. zgłoszonych do zwiedzania Ciepłowni zostało ok. 800 osób.

PATRONI MEDIALNI:

logotyp_jpg

Źródło: PEC Biała Podlaska

Źródło: Archiwum Abrys sp. z o.o.

Patroni honorowi

Patroni medialni

Partnerzy

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.OK